Beta Alkali Yaşam Hakkında

2003 Yılında Alkali Su İyonizeri İthalatı ve Satışı Amacıyla Kurulan Şirketimiz, Kendi Kategorisinde Dünya’nın En Kaliteli Alkali Su İyonizeri Olan REVELATION II TURBO ile Kısa Zamanda Sektör Lideri Olmuştur. 

Sağlığına Önem Veren Yüzlerce Müşterisini Sağlıklı Yaşam İle Tanıştırmış ve %100 Müşteri Memnuniyeti İle Büyük Bir Aile Olmuştur. 

Daha İlk Yılından Sonraki Satışlarımızın Tamamı Daha Önce Satın Almış, Ürün ve Şirketimizden Son Derece Memnun Kalan Müşterilerimizin Referansı İle Gerçekleşmiştir. 

Kurulduğumuz Günden İtibaren Türkiye’nin Her İl ve İlçesine Kurulum ve Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz. 

Satış ve Kurulumunu Yaptığımız Yüzlerce Üründe Sıfır Arıza Oranı ile Ürünümüzle Gurur Duymaktayız. 

Bizlere Kurulduğumuz Günden Bu Güne Kadar Bize ve Ürünümüze Güvenerek Referansları ile Destek Veren Müşterilerimize  Teşekkür Ederiz.

Misyonumuz

Yakaladığımız %100 Müşteri Memnuniyetini ve Sektör Liderliğimizi Devam Ettirmek.

Vizyonumuz

Sağlığına Önem Veren Tüm Halkımızı Sağlıklı Yaşama Kavuşturmak Amacı İle Her Eve ve Her İş Yerine Ulaştırmak.

Hikayemiz

Şirket Kurucusunun Sağlık Sorunlarının Alkali Yaşayarak Kısa Zamanda Çözeceğine İnanması Ve Bu Eylemin En Basit Ve Kolay Yönteminin  Bir Alkali Su İyonizeri Edinmek Fikri İle Başlamıştır.

Bu Alışveriş Şu Anda Üstlendikleri Misyonun Temelini Oluşturmuştur. Zira 3 Ay Sonra Aldıkları Cihaz Arıza Yapmış Ve Satın Alınan Firmaya Ulaşmak Mümkün Olamamıştır. 3 Ay Gibi Kısa Sürede Performans Açısından Son Derece Yetersiz Olan Bir Cihazın Mucizevi Olarak Sağlık Açısından İyileşmeler Sağlamış Olması Yüksek Kapasiteli Profesyonel Bir Cihazın Sağlayacağı Faydaları Merak Etmek Yolunda Devam Etmiştir.

İlk Olarak Aynı Hataya Düşmemek Adına Türkiye’de Satılan Cihazların Tek Tek Araştırarak Tespiti Yönünde Olmuştur. Ancak Varılan Sonuç Sektörde Yeni Nesil Olmayan Pahalı Ve Ve Son Derece Eski Teknoloji Cihazların Olduğu Yönünde Olmuştur.

Türkiye’de Böyle Faydalara Sahip Bir Cihazın Gerekli Özen Gösterilmemesi Sonucu Pazarlama Ve Satışı Konusunda Yeterli  Bir Firmanın Olmadığı Tespiti Üzerine Araştırma Dünya Üzerindeki Cihazları Araştırma Yönüne Dönmüştür. Toplanan Veriler Doğrultusunda Revelation II Turbo 4.Nesil İyonizerin Tüm Rakiplerinin Üstünde Teknik Verilere Sahip Olduğu Tespit Edilmiştir. Bu Tespitler Sadece Kağıt Üstünde Olup Türkiye’deki Sular İle Nasıl Performans Göstereceği Bilinmesi Mümkün Olmadığı İçin En Doğru Olacak Yöntemin Ürünün Satın Alınıp Sahada Her Yönden Nasıl Performans Göstereceği Test Edilmesi Yönünde Olmuştur.

Bu Karar Doğrultusunda 9 Adet Cihaz Değişik İllerde Çalıştırmak Üzere İthal Edilmiştir. 2 Yıl Boyunca Bu Cihazlar Test Edilmiş Ve Bu Cihazları Kullanan Kişilerin Bize Ulaştırdıkları Geri Dönüşler Ne Kadar Doğru Seçim Yaptığımız Konusunda Bizi Haklı Çıkarmıştır. Bu Veriler Sonucunda Böyle Mucizevi Bir Cihazın Türkiye’de Sağlığına Özen Gösteren Kişilerinde Faydalanması Adına Beta Alkali Yaşam Adı Altında Bir Firma Kurulup Satış Ve Pazarlanmasına Başlanmıştır.

Bu Yazıyı Kaleme Aldığımız 6. Yılda Cihazımızın Sahada Gösterdiği Sıfır Arıza Performansı Üzerine 2 Yıl Olan Garanti Süresi 5 Yıla Çıkarılarak Tüm Ürün Alan Ve Alacak Müşterilerimiz Güvence Altına Alınmıştır. Bu Yola Çıktığımızda O Gün Sahada Olan Firmalardan Bir Kaçı Dışında Hepsi Faaliyetine Son Vermiş Bir Sürü Mağdur Kullanıcı Arkalarında Bırakmıştır. Bu Da Bizim Yeni Bir Ürünü Türkiye Pazarına Sokma Konusunda Ne Kadar Haklı Olduğumuzu Göstermiştir. Faaliyet İçinde Olanlar İse Sattıkları Eski Nesil Cihazları Bırakmış Bu Gün Yeni Markalı Ürünlerini Satış Yaptığı Müşterileri İle Beraber Denemektedir.

6 Yıl Boyunca %100 Müşteri Memnuniyetini Ön Plana Alan Firmamız Değişmeyen Ve Rakipsiz Duruşu İle Sektörün Lideri Olan Revelation II Turbo Alkali Su İyonizeri İle Sizleri Sağlıklı Yaşamaya Devam Ettirmeye Kararlıdır.