Ters Ozmos Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Tehlikesi

İnsanoğlu teknolojik olarak geliştikçe sağlık ve sağlıklı yaşam için her gün yeni bilgilere sahip oluyor. Bilimsel araştırmaların desteklediği bu bilgiler zamanla yeni bulgularla güncellenip kesinleştiriliyor. Son zamanlarda hızlanan veri akışı, tıbbi olarak doğru olarak kabullenilmiş bir çok verinin üstünü çizip tartışmaya açtı,yeni görüş ve fikirler ortaya atıldı. Bu durum yoğun bir bilgi kirliliği oluşturuyor ve oluşturmaya devam edecek. Bazı doktorlarımız kolestrol iyi, bazıları ise ölüme sebep olacak kadar tehlikeli olduğunu savunuyor.
Peki hangisine inanacağız ?
Ancak bilim insanları zaman zaman farklı düşünceleri savunsalar da Doğru tektir felsefesi sonucunda birleştikleri ortak paydalar oluyor. Bunlardan en önemlisi Her insanın yaşamı boyunca Antioksidana ihtiyaç duyduğu ve her geçen gün teknolojik gelişmenin getirdiği serbest radikal fırtınasından
korunmak için bu ihtiyacın arttığı yönünde oluyor. Biz bu varoluştan bu güne dek hiç değişmeyen her geçen günde önemi daha ön plana çıkan ANTİOKSİDAN VE ALKALİ YAŞAM üzerine bir sayfa açmak istiyoruz.
Başta bahsettiğimiz gibi..
Bu gün herhangi bir hastalık için Doktora gittiğinizde farklı farklı tedavi şekli ve ilaç önerebilirler. Ancak size ortak önerdikleri ve hem fikir oldukları tek olmaz ise olmaz gerçek ANTİOKSİDAN önemi ve hastalıksız bir yaşam için ANTİOKSİDAN beslenmeniz olacaktır.
Son zamanlarda adı yeni yeni duyulan aslında Vücudumuzun yaşam formu ALKALİ olma durumunun ne kadar önemli olduğu söylenmeye başladı.İnsan oğlunun doğduğu ilk gün Alkali doğduğu ve beslenmeye başladığı ilk günden ömrünün son gününe dek Alkali olarak kalmak için büyük bir mücadele içinde olduğunu öldüğümüzde ise asidik olduğumuzu kaçımız biliyor..
Biz size söyleyelim % 1 bile değil…
Bilimsel bir araştırma yapmadık ama yaşadığımız gerçekler her gün bu durumu bir kez daha kanıtlıyor. İşimizle ilgili olduğu için size çok çarpıcı bir örnek vermek istiyoruz.
İnsanlar yaşamın olmaz ise olmazı. Vücudumuzun % 70 olan temiz suya ulaşmak için büyük çaba ve paralar harcıyorlar. Bu çabaların içinde en önem verdikleri evlerinde temiz su kullanmak. Temiz suya ulaşmak her gün daha zor hale geliyor.
Neyse ki teknoloji bu işe de çözüm bulmuş Reverse Osmos Su arıtma Cihazları..
Biz diyoruz ki bu cihazların doğru üretilmiş ve uluslararası sertifikalı olanları % 100 temiz su üretiyor doğrudur.
Hatta Sağlık alanında diyaliz merkezlerinde bu su yıkama ve temizleme amacıyla kullanıldığında söyleyelim.
Bu gün evlerin çoğunda bu cihazlarla temiz su sağlanıyor buraya kadar her şey çok güzel..
Şimdi o önemli soruyu soruyoruz REVERSE OSMOSIS / TERS OSMOZ su arıtma cihazı ile üretilen % 100 temiz su sağlıklı mıdır?

Cevap kocaman bir HAYIR…

Şebeke suyunuza bağlı bir sistem düşünün bir deposu var mutfak tezgahınızın altına yerleştiriliyor su o depoya gelmeden önce bir takım filtrelerden geçip temizleniyor,o filtrelerden biri membran adı verilen bir filtre.. O filtre o kadar sık dokunmuş ki su içinden geçerken tüm zararlı bakteriler buna takılsın ve su temizlensin. Ancak fayda ve zarar işte tam bu anda oluşuyor. Bakteriler suyun içindeki faydalı minerallerden küçük olduğu için o sık dokunmuş membran denen filtrede kalıyorlar işte facia burada başlıyor. Siz o andan itibaren içinde sağlıklı yaşamın devamı için şart olan minerallerden arıtılmış içi tamamen boşaltılmış araçların akülerine konan saf su içmiş oluyorsunuz. Saf su.. İçinde faydalı mineral ve elektrolit olmayan son derece asidik boş bir su’dur. Hırsız su diye tabir edilen bu boş Su..
Vücudunuza girdiği andan itibaren boşluğunu doldurmak için kendinden koparılmış mineral ve elektrolitlere saldırır. Vücudunuz sağlıklı beslenme adına alkali kalmak için büyük çabalarla oluşturduğu alkali mineral ve elektrolitleri çalar. ASİDOZ etkisini doğurur. Tıpta adı ASİDOZ başta Kanser olmak üzere bir çok hastalığın ana sebebidir.. Alkali yaşamın önündeki en büyük engel ASİDOZ olma durumudur.
Önceden bütün bu bilgileri vermemizin sebebi. Son zamanlarda piyasada Önce deneyin sonra ödeyin gibi çok uygun kampanya ve sunumlarla satılması veya kiralanmasıdır. Bununla kalmayıp sisteme Alkali filtreler ekleyerek Alkali su arıtma cihazı adı altında pazarlamaya çalışmalarıdır.
Sitemizde açıkça anlatıldığı gibi Alkali Su İyonizerleri arıtma cihazı değildir.
Şebeke suyunu işlemeden önce bilinen en yüksek standartta biyolojik arıtma yaparlar. Bu işlem sırasında suyun içindeki faydalı hiçbir bileşene dokunmazlar ve ilave etmezler. %100 Organik, Normal suya göre 2 kat fazla oksijen içeren Saf halde asit yükünden arındırılmış Alkali mineral zengini, Moleküler yapısı küçülmüş, Hidrasyon gücü yüksek Hücre dostu, bilinen en güçlü sıvı Antioksidan haline getiren cihazlardır. Fiyatlarının diğer cihazlara göre farklı olması içinde kullanılan teknoloji ve plakaların Titanyum ve Platin gibi değerli metal kullanılmasıdır. Japonya ve Kore de üretilenleri FDA güvencesi altında Medikal Cihaz Statüsünde üretilip satılmaktadır.

Şirketimiz BETA ALKALİ YAŞAM LTD. Değişik marka ve modelde birçok cihazı araştırmış gerek model gerekse teknoloji olarak hepsinin çok üstünde performans gösteren, sıfır arıza ve 5 yıl gerçek garanti Türkiye’nin %99.99 saflıkta Titanyum ve Platin kaplı 9 plaka sayısı ve benzersiz Turbo özelliği ile 11 Ph gücünde su sağlayan tek ve lider markası olmaya devam edecektir.

Alkali Su İyonizeri ve Alkali Yaşam Ürünleri Dışında Hiçbir Ürün Satmamaktadır. Kesinlikle Reverse Osmoz Su Arıtma Cihazı Satmamaktadır ve Satmayacaktır. Çünkü ; Reverse Ozmos Su Dünya Sağlık Örgütünün Raporlarında Belirttiği Üzere Son Derece Zararlıdır!

Daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.betaalkaliyasam.com/