Revelation II Hakkında

En İyi Alkali Su İyonizeri, Revelation II
En İyi Alkali Su İyonizeri, Revelation II

İyonizer; Musluk suyunu çift aşamalı çok gelişmiş en az iki filtreden geçirerek su’daki tüm mikrop ve zararlı bakterilerden arındıran fakat su’daki yararlı mineralleri koruyarak ve arındırılmış mineralli suyun daha sonra bilgisayar kontrollü yüksek teknolojiye sahip Titanyum Platin Plakalardan geçirerek İyonize eden cihazlardır.

İyonizasyon sırasında su, moleküler yapısı hücrelerin direkt emebilmesi için altıgen (hexagonel) yapıya dönüşür. Suyun içeriğindeki oksijen oranı iki katına çıkar ve sudaki asidik mineraller ayrıştırılır. Bu yöntemle elde edilen alkali iyonize su vücuttaki tüm hücreler tarafından direkt kullanılabilir. En sağlıklı Su haline dönüşür. Su arıtma cihazlarından önemli farklarından birisi de alkali su iyonizerleri iyonize edilmiş olan suyu alkali ve asidik olarak iki ayrı musluktan dışarı verir.

Alkali Su İyonizerleri sistemlerinde barındırdıkları üstün özellikler ve sağlık üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle Kore ve Japonya da medikal cihaz olarak üretilmektedir. Kesinlikle ucuz ve yanlış sistem ile çalışan Alkali Su Arıtma sistemleri adı altında satılmaya çalışan basit arıtma sistemleri ile karıştırılmamalıdır.

Alkali su iyonizerleri bile kendi içinde üretildikleri teknolojisi nedeniyle çok farklılıklar gösterir. Alkali su iyonizerlerinin en önemli parçası %99.99 saflıkta Saf Titanyum ve Platin kaplı plakalarıdır. Bu plakalar; iyonizasyon sürecinde maruz kaldıkları yüksek akım sonucunda suya ağır metal bırakmaz. Kaplaması eksik ve farklı metaller kullanarak son derece tehlikeli ve suya ağır metal geçiren taklitlerinin üretildiği Çin Tayvan Malezya gibi ülkelerin aksine, Kore ve Japonya bu durumun önüne geçmek üzere medikal cihaz statüsünde üretimine izin verirken tüm kontrolleri sağlayarak devlet güvencesi altında satışını sağlamaktadır.

REVELATION II TURBO Alkali Su iyonizeri medikal cihaz kategorisinde Kore’de üretilmiş ve tüm Dünyada en çok satılan markalar arasında yerini almıştır. 5 yıl önce piyasaya çıktığı günden bu güne kadar %100 müşteri memnuniyeti sağlamış, Türkiye’nin her ilinde sorunsuz ve yüksek performanslı çalışarak sektörde kendini kanıtlamış ve sektör lideri konumuna gelmiştir.

REVELATION II ALKALİ SU İYONİZERİ KAMPANYASI PEŞİN FİYATINA 12 TAKSİT! KISA BİR SÜRE İÇİN, STOKLARLA SINIRLI PEŞİN FİYATINA 12 AY TAKSİTLE AKALİ SU İYONİZERİ SATIN AL
REVELATION II ALKALİ SU İYONİZERİ KAMPANYASI PEŞİN FİYATINA 12 TAKSİT! KISA BİR SÜRE İÇİN, STOKLARLA SINIRLI PEŞİN FİYATINA 12 AY TAKSİTLE AKALİ SU İYONİZERİ SATIN AL

Daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.betaalkaliyasam.com/

Revelation II Teknik Özellikleri

Alkali Su İyonizeri Teknik Özellikleri - Revelation II Alkali İyonizer Özellikleri
Alkali Su İyonizeri Teknik Özellikleri - Revelation II Alkali İyonizer Özellikleri

Gelişmiş Filtreler ve Filtrasyon Özelliği

Revelation II Su Analiz Raporları


Aşağıdaki rapor bir müşterimizin iyonizeri satın almadan önce ofisimize gelerek Revelation II Alkali Su İyonizerinden aldığı su örneğini İstanbul Halk Sağlığı Laboratuvarında yaptırdığı test sonucudur. Paylaştığı için teşekkür ederiz. Test sonucunu gördükten sonra müşterimiz cihazı satın alarak her geçen gün büyüyen ailemize katılmıştır, sağlıklı günlerde kullanmasını dileriz.  Raporun ikinci sayfası değerlendirme kısmında göreceğiniz üzere pH değeri 10.4 çıkmıştır, bu sonuç numuneden 4 gün sonra elde edilmiştir. Biz Numuneyi Revelation II İyonizerden pH 11 olarak vermiştik, aradan geçen 4 güne rağmen pH değeri çok az düşüş sağlayarak pH 10.4 seviyesinde kalmıştır. Bu makinamızın Turbo özelliği ile elde edilmiş Su’dur. Bu Su bitki ve sebze dezenfektasyonu için son derece önemlidir, sirkeli su ile dezenfekte etmeye gerek bırakmaz. Revelation II makinamızdan pH 3 ile pH 11 arasında su elde etmek mümkündür. Bu da Revelation II’yi benzersiz ve üstün kılar.

Alkali Su Analiz Raporu – Revelation II – 2019


Alkali Su Analiz Raporu - Revelation II - 2019


Alkali Su Analiz Raporu – Revelation II – 2019


Alkali Su Analiz Raporu - Revelation II - 2019


Revelation II Uygulama Resimleri

Revelation II Sertifika ve Belgeler

Revelation II Ürün Broşürü

Alkali Su İyonizeri Nasıl Seçilir?
Alkali Su İyonizeri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz.?

Dikkat Çok Önemli.

Piyasada bir çok cihaz alkali su iyonizeri adı altında satılmaktadır. Bu cihazların aynı marka ve şirket ünvanı ile kaç yıldır sektörde olduğunu sorgulayın. Bu cihazlar yani alkali su iyonizerleri çok özel ve yüksek teknoloji ile imal edilmesi gereken cihazlardır, cihazı ucuza alacağım diye yanlış cihaz alıp sağlığınızdan ve paranızdan olmayın.

Karşılaşacağınız başlıca sorunlar şunlardır.

performans sorunları, hastalık tehlikesi, oluşacak arızalar, arıza sırasında yaşayabileceğiniz teknik servis ve yedek parça sıkıntısı. 

1.Üretim Yeri
Japonya ve Kore üretimi olması 1.derece önemlidir.Bu ülkeler Alkali su iyonizerlerinin üretimini belirli şartlara bağlayıp medikal cihaz olarak üretimlerine izin vermektedir.
Bu cihazların içinde kullanılan teknoloji donanım ve malzemeler çok özeldir. Suyu elektroliz etmek için kullanılan Titanyum ve Platin kaplama plakaların %99.9 Saflıkta olması şarttır. Aksi halde çalışma esnasında plakalar erir ve suya ağır metal bırakır.
Uzak doğu Çin ,Tayvan, Singapur gibi ülkelerde devlet kontrol şartı olmadığı için son derece değerli bu metal olan bu plakalar değişik metal ve saflık oranı düşük ucuz malzemeler ile üretilmektedir.
Bu şekilde üretilen Alkali su iyonizerleri ucuz ancak sağlık açısından son derece riskli cihazlardır.
Bu alkali su iyonizerlerinin içinde bulunan plakalar zaman içinde eriyerek hem tehlike teşkil eder hemde çalışmaz hale gelir.
2.Plaka Sayısı
Başta Kanser olmak üzere adı farklı sebebi aynı 50 den fazla hastalığa yol açan, Asidoz etkisini yok eden ve hastanelerde tedavi cihazı olarak kullanılan bu cihazların içindeki plakalar ve sayıları son derece önemlidir.
İşlem sırasında suya verilen akım ne kadar artarsa pH derecesi Orp değeri oksijen miktarı elektronlar o derece artar ve daha güçlü su oluşur. Bu güç plakaların üzerine yoğun baskı oluşturur ve plakaları zorlayan en temel problem budur.
Plaka sayısı ve buna bağlı plaka yüzey alanı ne kadar fazla olursa plakaların üzerindeki yük azalır cihazın ömrü artar su kalitesi ve performansı stabil kalır.
3.Teknoloji
Alkali su iyonizerleri sudaki mineralleri işleyip vücuda yararlı getirme işlemini yaparken plakaların üzerinde yoğun mineral birikimi olur.
Otomatik tanı sistemine sahip 4.nesil iyonizerlerden olması makina performansını doğrudan etkiler .
4.Filtre
Alkali su iyonizerleri suyu işlemeden önce mutlaka sudaki zararlı maddeleri filtre ederler. Bu filtreler 2 adet olmalıdır.1.filtre önleme amacı 2.filtre sigorta vazifesi görür ve içlerindeki katman sayısı miktarı biyolojik ve ağır metal önleme açısından son derece önemlidir.
5.Garanti Süresi
Alkali su iyonizerlerinin içinde kullanılan teknoloji ve kıymetli metal yüzünden son derece değerli cihazlardır ve uzun süreler kullanılacak şekilde üretilmişlerdir.

En az 5 Yıl Garantili cihazların tercih edilmesi gerekir.

Alkali su iyonizeri alırken almayı düşündüğünüz cihazın Türkiye de kaç yıldır satışta olduğunu, Cihazı aldıktan sonra yetkili servisler tarafından bulunduğunuz İlin Şebeke suyuna göre Kalibre edilmesi ve kurulması için ücretsiz hizmetin sağlanıp sağlanmadığını. satın almak için kullanacağınız alışveriş platformlarındaki müşteri görüşlerini kontrol etmeyi sakın gözden kaçırmayın.


Dünyada medikal cihaz statüsünde üretim yapan Güney Kore’de üretilmiştir.
En son teknoloji 9 plakalı %99.99 saflıkta saf titanyum ve platin kaplı plakalara sahiptir.

Alkali Su İyonizerleri Plaka Farklılıkları

Revelation II Toplam 325cm2’lik yüzey alanı ile Türkiye’de ki en yüksek yüzey alana sahip Alkali Su İyonizeridir.

Patentli oluklu levha teknolojisi ile plakalar üretilmiştir, bu teknoloji suyu en güçlü ve en hızlı işlemesine olanak tanır.
Plaka sayısı arttıkça plakaların yüzey alanları ve su işleme gücü artarken plakaların yıpranma ve bozulma süreci ortadan kalkmaktadır, bu da plakalara ömür boyu garanti kazandırır.